+371 2203 5000

Par mums

SIA „Aiko Med” tika dibināts 2001. gada 10. maijā. Mūsu darbības pamatā ir medicīnas preču tirdzniecība, apkope un remonts.

 Pašlaik mūsu komandu veido 6 cilvēki, kas ar augstāko atbildības sajūtu un precizitāti veic savus pienākumus, nodrošinot profesionālu un kvalitatīvu uzņēmuma darbību.

  Pārstāvam tādas kompānijas, kā:                                                                  

Stoddard Manufacturing Company (Šveice) - augstas veiktspējas un kvalitātes dimanta un karbīda rotējošie instrumenti. Zobu, protēžu un implantu pulējamās gumijas un birstes.

„G&Z Instrumente GmbH” (Austrija) - pasaules mēroga zobārstniecības rotējošo instrumentu, it īpaši dimanta un karbīda boru, frēžu un pulieru ražotājs un izplatītājs. Ražotājs, kuram produktu kvalitāte ir pirmajā vietā un top prioritāte.

Stern Weber (Itālija) - luksusa klases stomatoloģiskās iekārtas un kabineta aprīkojums.

Euronda (Itālija) - plašs higiēnas preču klāsts.

Kohler Medizintechnik (Vācija) - Vācijā ražoti zobārstniecības instrumenti ar garantētu kvalitāti.

ASA Dental (Itālija) - plašs zobārstniecības instrumentu klāsts.

W&H (Austrija) - erganomiska dizaina instrumentu uzgaļi un uzgaļu eļļošanas iekārtas. 

MyRay (Itālija) - panorāmas rentgeniekārtas, rentgeniekārtas, viziogrāfijas iekārtas.

SEYSSO” (Polija) - manuālās un elektriskās zobu birstes, produkti bērniem, zobu pastas u.c. mutes higiēnas preces, kas izceļas ar savu izsmalcināto dizainu un augsto efektivitāti.

Tavom (Itālija) - profesionālas, modernas un izturīgas medicīnas mēbeles stomatologa kabinetam.

"Sendoline AB" (Zviedrija) - augstas kvalitātes endodontijas instrumenti (failes u.c.).

  Mūsu sortimentā Jūs atradīsiet izcilākos zobārstniecības krēslus un iekārtas, modernākās zobārstniecības kabineta mēbeles, kvalitatīvākos instrumentus, dezinfekcijas līdzekļus, kā arī krāsainākās higiēnas preces.

  Mūsu klienti par mums atsaucas kā par uzticamu, atsaucīgu partneri, uz ko var paļauties.

 Mēs nodrošinām pozitīvu attieksmi pret klientiem, ātru preču piegādi, bezmaksas iekārtu tehniskās apkopes un remontus garantijas laikā, kā arī ar stomatoloģisko iekārtu strādājošā personāla apmācību. 

Mūsu sertificētie medicīnas iekārtu tehniķi veic visa veida stomatoloģisko iekārtu (rentgenu, dezinfekcijas un sterilizācijas iekārtu, uzgaļu, u.c.) remontus un apkopes visā Latvijas teritorijā.

Meistara izsaukums pa tālr. 256 08 511

Uz augšu